Text

حوزه فعالیت وب سایت

مرکز آموزش دیجیتال به پشتوانه تجربیات چندین ساله مدرسین خود از سال 1393 فعالیت رسمی و حرفه ای خود را در حوزه آموزش فناوری اطلاعات و کاربرد آن آغاز نمود . این گروه که از کارشناسان برجسته در این حوزه بهره می برد ، با تکیه بر تلاش و همت خود، به تولید محتوای آموزشی تخصصی اقدام کرده است. به جرات می توان گفت که کمترین وب سایتی را می توان یافت که بتواند آموزش های قوی، دوره های متفاوت، در سطح بالا را همانند آنچه که آموزش دیجیتال ارائه می کند، عرضه نماید.

استفاده از مرکز آموزش دیجیتال

دوره های آموزش تصویری به زبان فارسی و به صورت تخصصی و بر مبنای نرم افزارهای خاص و کاربردی که کمتر جایی می توان این دوره ها را پیدا کرد، توسط گروه آموزش دیجیتال ایجاد و یا در حال ایجاد می باشد. دوره های خریداری شده در قالب فایل در اختیار خریداران محترم قرار داده می شود تا هر زمان و در هرمکان، امکان مطالعه برای آن عزیزان وجود داشته باشد.

شبکه های رایانه ای

با توجه به روند افزایش روز افزون وابستگی صنایع و کسب و کارها به فناوری اطلاعات، وجود مراکز داده قدرتمند جزء الزامات بازار کسب و کار می باشد. باید یاد بگیریم که چگونه با این مراکز تعامل نماییم.

امنیت اطلاعات

داده های ارزشمند به عنوان دارایی های یک کسب و کار، نیاز به محافظت در مقابل دزدیه شدن، تخریب شدن و یا تغییر و تحول دارند. الزام به امنیت اطلاعات گریز ناپذیر است

نکات و ترفندها

به عنوان یک کاربر خانگی می بایست یاد بگیریم چگونه مشکلات خود را رفع نماییم و یا چگونه از بروز این مشکلات جلوگیری نماییم. یادگیری این موارد از سربار هزینه ها جلوگیری می کند

خبرنامه

برای دریافت جدیدترین خبرهای سایت در خبرنامه عضو شوید