یک روز ، یک جمله ...

امروز به هر کاری که قراره انجام بدی، باور داشته باش

26 آبان

در ادامه این دوره آموزشی می خواهیم به بررسی باگ ها بپردازیم. در دوره قبل مبحث باگ های امنیتی را بررسی کردیم. این دوره بخش چهارم از سری آموزشی امنیت و راه های مقابله با نفوذ می باشد.

07 آبان

در ادامه این دوره آموزشی می خواهیم به بررسی باگ ها بپردازیم. در دوره قبل مبحث شلها را بررسی کردیم. این دوره بخش سوم از سری آموزشی امنیت و راه های مقابله با نفوذ می باشد.

04 آبان

در ادامه این دوره آموزشی می خواهیم به بررسی شل ها بپردازیم. در دوره قبل مبحث SQL Injection را بررسی کردیم. این دوره بخش دوم از سری آموزشی امنیت و راه های مقابله با نفوذ می باشد.

02 آبان

در این دوره آموزشی می خواهیم به صورت کاربردی با فرآیند حمله تزریق SQL آشنا شویم. نحوه انجام این نوع حملات و شناسایی وب سایت های آسیب پذیر به حمله تزریق SQL از مباحث این دوره می باشد.

06 خرداد

در این بخش می خواهیم با نرم افزار Snort به عنوان یک سیستم تشخیص نفوذ در شبکه آشنا شویم و می خواهیم در این بخش به ساختار این نرم افزار اشاره کنیم.

31 ارديبهشت

در این بخش می خواهیم به بررسی سیستم های تشخیص نفوذ بپردازیم. این سیستم ها هم به صورت نرم افزاری و هم به صورت سخت افزاری ارائه می شوند.

20 ارديبهشت

در این بخش می خواهیم به موضوع رمزنگاری بپردازیم. این موضوع به دلیل گستردگی بسیار زیاد، خود نیازمند یک دوره کامل آموزشی می باشد، اما چکیده ای از این مبحث را با هم بررسی می نماییم.

19 ارديبهشت

در این بخش می خواهیم به موارد پیرامون برنامه های تحت وب و وب سایت ها به همراه راه و روش های هک آنها بپردازیم.

15 ارديبهشت

در این بخش می خواهیم به مفهوم Hijacking و راه و روش های این فرآیند بپردازیم. با ما همراه باشید تا این مبحث جالب را با هم دنبال نماییم.

14 ارديبهشت

در این بخش می خواهیم به یکی از حملات پرکاربرد در دنیا بپردازیم. این حمله که به حمله DoS معروف است، به منظور از مدار خارج کردن یک سرویس در شبکه می باشد.

13 ارديبهشت

عملیات رهگیری داده ها به فرآیندی گفته می شود که توسط آن می توان اطلاعات درون یک شبکه را شنود کرده و از آن بهره برداری کرد.

07 ارديبهشت

در این دوره آموزشی می خواهیم با نحوه عملکرد سیستم های جلوگیری از نشت اطلاعات آشنا شویم. آیا این سیستم ها حساسیت اطلاعات درون سازمانی ما را درک می کنند؟

خبرنامه

برای دریافت جدیدترین خبرهای سایت در خبرنامه عضو شوید