یک روز ، یک جمله ...

امروز به هر کاری که قراره انجام بدی، باور داشته باش

07 ارديبهشت

با مقاله آموزش برش تصاویر این بار با jQuery JCrop با شما هستیم.

تا به حال در مورد تکنولوژی “AJAX” زیاد شنیده اید. “AJAX” که از آن به عنوان “Remote Scripting” نیز یاد می شود اجازه ی اجرای دستورات بر روی سرور و برگشت نتایج بدون ارسال صفحه به سرور را میدهد.

در طراحی و پیاده سازی صفحات وب و application های تحت وب، تکنولوژی های متعددی مورد استفاده قرار می گیرند که هر کدام کاربرد خاص خود را دارند.

صفحات دايناميک امروزه بسيار محبوب شده اند. آنها و پايگاه های داده به سايت ها، قدرت فراوانی ارزانی کرده اند. صفحه ديناميک صفحه ای است که در پاسخ به درخولست کاربر ساخته می شود و بيشتر محتوای آن از يک پايگاه داده فراهم می شود.

اگر بخواهید که جوملا را بر روی cPanel نصب نمایید باید آخرین نسخه جوملا را دانلود کنید و بر روی هاست خود از طریق FTP آپلود نمایید.

اکثر اسکریپتها از پایگاه های داده برای ذخیره اطلاعات استفاده میکنند. در این بخش یاد خواهیم گرفت که چگونه یک دیتابیس در کنترل پنل دایرکت ادمین ساخته، یک کاربر را به آن مرتبط کنیم.

برنامه‌نویسی یکی از بنیادی‌ترین مهارت‌هایی است که متخصصان حوزه‌ی کامپیوتر باید به آن احاطه داشته باشند. اما افراد تازه‌کاری که درصدد ورود به این حوزه هستند، برنامه‌نویسی را باید از کجا شروع کنند؟

دنیس ریچی پدر زبان برنامه نویسی سی و همین طور یکی از طراحان و خالقان سیستم عامل متن باز یونیکس در سن ۷۰ سالگی درگذشت.

کاربران PHP از به‌روزرسانی نرم‌افزار خود به نسخه ۵.۳.۷ خودداری کنند.

گارتنر در گزارش اخیر خود با اشاره به شواهد موجود اعلام کرده است که در سال ۲۰۱۴، خرید نرم‌افزارهای CRM بالاترین اولویت شرکت‌هایی است که قصد دارند در حوزه فناوری اطلاعات هزینه بیشتری صرف کنند.

خبرنامه

برای دریافت جدیدترین خبرهای سایت در خبرنامه عضو شوید